aktualności WOLONTARIAT

WOLONTARIAT

WOLONTARIAT post thumbnail image

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, którzy chcą dołączyć do grona wolontariuszy i zaangażować się w pomoc przy obsłudze Gitarowego Rekordu Świata i festiwalu 3-Majówka 2024.

Będąc wolontariuszem staniesz się istotną częścią ekipy organizującej największe na świecie spotkanie gitarzystów jakim jest Gitarowy Rekord Świata oraz jeden z najważniejszych polskich festiwali muzycznym.

Udział w wolontariacie da Ci nie tylko możliwość aktywnego uczestnictwa w tych niezwykłych wydarzeniach, ale i zdobycia umiejętności i doświadczeń związanych z ich organizacją i przebiegiem.

Wszystkim chętnym wystawiamy oficjalne zaświadczenie potwierdzające odbyty wolontariat. Wolontariusz otrzymuje również możliwość wstępu na koncerty w ramach festiwalu 3-Majówka 2024.

Uczestnictwo w tych wydarzeniach  odbywa się w czasie wolnym od powierzonych mu obowiązków i na określonych wcześniej zasadach.

JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ CZŁONKIEM NASZEJ EKIPY, DOŁĄCZ DO GRUPY NA FB:
https://www.facebook.com/groups/1872177676399965/
TAM USTALIMY SZCZEGÓŁY.

JEŚLI MASZ PYTANIA, NAPISZ!
[email protected]

Podobne artykuły

NEIL ZAZA – amerykański wirtuoz elektrycznej gitary zagra na GITAROWYM REKORDZIE ŚWIATA i festiwalu 3-MAJÓWKA 2024 we Wrocławiu!NEIL ZAZA – amerykański wirtuoz elektrycznej gitary zagra na GITAROWYM REKORDZIE ŚWIATA i festiwalu 3-MAJÓWKA 2024 we Wrocławiu!

NEIL ZAZA to jeden z najlepszych gitarzystów rockowych na świecie, znany z instrumentalnych kompozycji, a także interpretacji klasycznych dzieł Bacha i Mozarta. Neil Zaza nie tylko pomógł zdefiniować gatunek „melodyjnej

ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ w Gitarowym Rekordzie Świata A.D. 2024!!!ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ w Gitarowym Rekordzie Świata A.D. 2024!!!

Zapraszamy do rejestracji online swojego udziału pod linkiem: https://zgloszenia24.pl/f/gitarowy-rekord-swiata-2024 Wcześniejsza rejestracja uprości procedurę zapisów na miejscu we Wrocławiu. W mailu zwrotnym potwierdzającym rejestracje otrzymacie więcej informacji dotyczących tegorocznej imprezy. Przypominamy,