aktualności GITAROWE JAM SESSION po Gitarowym Rekordzie Świata 2024!

GITAROWE JAM SESSION po Gitarowym Rekordzie Świata 2024!

GITAROWE JAM SESSION po Gitarowym Rekordzie Świata 2024! post thumbnail image

Imprezy w ramach bicia Gitarowego Rekordu Świata na wrocławskim Rynku zakończa się ok. godz. 16.30 i zaraz potem w kompleksie Hali Stulecia rozpoczną się koncerty gwiazd w ramach festiwalu 3-Majówka 2024. Tam też nie zabraknie rekordowej atmosfery i gitarowych dźwięków.

O godz.21.00 w Klubie Festiwalowym tuz przy Pergoli rozpocznie się GITAROWE JAM SESSION z udziałem muzyków Gitarowego Rekordu Świata 2024.

W luźnej klubowej atmosferze posłuchamy najlepszych gitarowych riffów i solówek, a dla gitarzystów będzie też możliwość dołączenia na scenie do festiwalowego jam session.

Przypominamy, że gitarzystom, którzy podejmą próbę ustanowienia rekordu, przysługiwać będą ulgowe bilety na koncerty w ramach festiwalu 3-Majówka 2024, których program znajduje się na stronie www.3-majowka.pl.

Bilety dla gitarzystów dostępne są na stronie: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/3-majowka?partner=swik

Spotkajmy się 1 maja we Wrocławiu – Mieście Gitary!

Podobne artykuły

ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ w Gitarowym Rekordzie Świata A.D. 2024!!!ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ w Gitarowym Rekordzie Świata A.D. 2024!!!

Zapraszamy do rejestracji online swojego udziału pod linkiem: https://zgloszenia24.pl/f/gitarowy-rekord-swiata-2024 Wcześniejsza rejestracja uprości procedurę zapisów na miejscu we Wrocławiu. W mailu zwrotnym potwierdzającym rejestracje otrzymacie więcej informacji dotyczących tegorocznej imprezy. Przypominamy,