GITAROWE ZADUSZKI – WrocLove Guitar Top w Starym Klasztorze!

Miłośników gitary i muzyki gitarowej zapraszamy na specjalną odsłonę cyklu WrocLove Guitar Top – imprezy, która skupia czołówkę wrocławskich gitarzystów rockowych, bluesowych i jazzowych.
3 listopada w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze wspominać będziemy zmarłych Mistrzów Gitary, którzy złotymi zgłoskami zapisali się w historii muzyki.
Jimi Hendrix, Eddie Van Halen, B.B. King, Chuck Berry, Peter Green, Django Reindhardt, Joe Pass, Gary Moore, Stevie Ray Vaughan, Prince, Jack Bruce, Dusty Hill . Krzysztof Klenczon, Tadeusz Nalepa, Marek Jackowski, Andrzej Nowak i inni Wielcy Nieobecni, będą bohaterami GITAROWYCH ZADUSZEK w Starym Klasztorze. Wspomnimy też gitarzystów Barta Sosnowskiego i Jacka „Budynia” Szymkiewicza z zespołu Pogodno, którzy jeszcze niedawno występowali na scenie Starego Klasztoru.Legendarne utwory Mistrzów Gitary zagrają czołowi  wrocławscy gitarzyści – Alek Mrożek, Artur Lesicki, Marek Pająk, Hubert Radoszko, Marek “Stingu” Popów oraz WrocLove Band w składzie:  Jacek Berg – key, Sebastian Ragiel – bass, Michał Bednarz – dr

Śpiewać będą – Adeama Walkowiak, Damian Szewczyk oraz Wojtek „Cieniu” Lechończak.
Szykuje się długi wieczór gitarowych wspomnień.

3.11.22 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
GITAROWE ZADUSZKI – WrocLove Guitar Top 2022
miejsca siedzące: 65 zł – I pula
miejsca stojące: 40 zł – I pula

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl
rezerwacje: [email protected]


Wielkie Granie

Hey Rekordziści, fani gitary i nie tylko!
Wielkie Granie to wyjątkowa, muzyczna przygoda. Na PGE Narodowym zagrają setki perkusistów, basistów i oczywiście gitarzystów. 10 czerwca w Warszawie podobnie jak 1 maja we Wrocławiu ponownie połączy nas muzyka i Uni-Vibe!
Szukamy instrumentalistów i wokalistów , którzy kochają muzykę, i chcieliby wystąpić w największym rockowym bandzie na PGE Narodowym. Ostatnio zagrał tam  Coldplay, wcześniej Guns N’Roses, a 10 września w tym samym miejscu możesz zagrać TY ze swoją gitarą, basem czy perkusją!
 
Szczegóły zgłoszenia i więcej informacji znajdziesz tu https://wielkiegranie.pl/zgloszenia/
Myślisz, że skala przedsięwzięcia Cię przerasta lub jesteś niepewny swoich umiejętności?
Odważ się i zagraj w wielkim rockowym bandzie. Zrób krok ku wielkiej muzycznej przygodzie!
Nie będziesz sam! Liderzy muzyczni Wielkiego Grania m.in. Jacek Królik,  Wojtek Pilichowski i Michał Dąbrówka będą Cię wspierać w przygotowaniach do występu. Wyślij swoje video zgłoszenie lub link do YT – to wystarczy, aby zostać jednym z 1000 muzyków Wielkiego Grania! Poznaj szczegóły na stronie https://wielkiegranie.pl/
Gitarowy Rekord Świata  przyłącza się do Wielkiego Grania i razem  z Leszkiem Cichońskim  zagramy nasz Rekordowy Utwór Hey Joe na największej scenie w Polsce! 10 września – Wielkie Granie na PGE Narodowym!
Zagrajmy RAZEM!

#gitarowyrekord #leszekcichonski #heyjoe #wrocław


FINAŁ konkursu na najlepsze zdjęcia gitarowych rodzin!!!

Ze wszystkich przesłanych zdjęć wybraliśmy 7, które przechodzą do finałowego etapu konkursu, w którym to Wy wybieracie 3 najlepsze zdjęcia gitarowych rodzin.

Od 25 maja do 1 czerwca głosujemy na ulubione zdjęcia dodając pod nimi reakcję! 3 zdjęcia z największą ilością reakcji wygrywają zestawy gitarowych gadżetów – struny od firmy D’Addario and Co. https://www.daddario.com/ i pamiątkowe paski do gitary ufundowane przez firmę P.H. Presto.


NEIL ZAZA – wirtuoz elektrycznej gitary zagra we Wrocławiu!

NEIL ZAZA, jeden z najlepszych gitarzystów rockowych na świecie powraca do Wrocławia i wystąpi 18 maja w Sali Witrażowej w Starym Klasztorze.

Gitarowa publiczność pamięta jego fenomenalny występ podczas Gitarowego Rekordu Guinnessa w 2011 roku. Dla miłośników gitary elektrycznej ten koncert to pozycja obowiązkowa!

Więcej informacji na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/3244825712414943

Bilety w sprzedaży online – zapraszamy: https://iframe29.biletyna.pl/event/view/id/234465


GITAROWY REKORD ŚWIATA 2023 – Zagraj z nami!

1 maja 2023 spotykamy się na wrocławskim Rynku, aby podjąć kolejną próbę ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Świata.

Po 20 latach wspólnego grania, wrocławska impreza stała się wielkim muzycznym festiwalem prezentującym różne oblicza gitary, a także atrakcją przyciągającą do Wrocławia tysiące gitarzystów i turystów z całego świata.

Już dziś zapraszamy do uczestnictwa w tym 1-majowym święcie gitary i wspólnego stworzenia Największej Gitarowej Orkiestry Świata.

Do ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Świata potrzebujemy 7676 gitar i Ciebie – dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych: https://www.facebook.com/events/519567962980588/

Spotkajmy się 1 maja 2023 we Wrocławiu – Mieście Gitary !


Lista uczestników Gitarowego Rekordu Świata 2022 już dostępna!

Oficjalna lista uczestników Gitarowego Rekordu Świata, którzy zagrali 1 maja 2022 w Największej Gitarowej Orkiestrze Świata:

Sprawdź czy jesteś na liście i czy Twoje dane są poprawnie zapisane. W przypadku braków lub błędów prosimy o kontakt mailowy pod adresem [email protected] z podaniem poprawnych danych – imię, nazwisko, miejscowość.

Liczba uczestników rejestrujących się w ostatniej godzinie przed biciem Rekordu bezpośrednio we Wrocławiu była bardzo duża, wiec mogą zdarzyć się pomyłki – prosimy o wyrozumiałość.

Dziękujemy za Wasz udział w tworzeniu 1-majowego gitarowego święta i wspaniałą atmosferę wspólnego grania.

Do zobaczenia za rok we Wrocławiu – Mieście Gitary!


Rekord pobity! Zagrało 7676 gitar!

20 jubileuszowa edycja Gitarowego Rekordu Świata zakończyła się sukcesem.

1 maja 2022 na wrocławskim Rynku „Hey Joe” Jimiego Hendrixa zagrało razem 7676 gitarzystów.

Dziękujemy gitarowym rekordzistom za wspaniałą atmosferę wspólnego
grania i już dziś zapraszamy na przyszłoroczną edycję. 1 maja 2023
spotkajmy się we Wrocławiu – Mieście Gitary!


Transmisja internetowa Gitarowego Rekordu Świata 2022 – zagraj z nami online!

Jeśli nie możecie przyjechać do Wrocławia – zagrajcie z nami online!

1 maja na naszej stronie www.heyjoe.pl prowadzona będzie transmisja internetowa – dołączcie do wspólnego grania online i razem stwórzmy Największą Gitarową Orkiestrę Świata!

Zgłoszeń do wspólnego grania online można dokonywać pod tym linkiem:
https://zgloszenia24.pl/f/zgloszenie-na-gitarowy-rekord-swiata-2022-online

Po zarejestrowaniu Waszego zgłoszenia otrzymacie link do Certyfikatu Rekordzisty Online 2022, który można będzie uzupełnić o swoje dane i samodzielnie wydrukować.

Przekażcie też znajomym w kraju i za granicą, żeby na żywo obserwowali gitarowe święto we Wrocławiu.


PROGRAM GITAROWEGO REKORDU ŚWIATA 2022

Zapraszamy do zapoznania się programem imprez jakie przygotowaliśmy z okazji jubileuszowej 20. edycji Gitarowego Rekordu Świata we Wrocławiu. Atrakcji dla miłośników gitarowego grania będzie sporo – zachęcamy do udziału z naszych imprezach 1 maja już od samego rana. Przypominamy, że godziny występów są orientacyjne i mogą ulec zmianom w przypadku nieprzewidzianych okoliczności! Do zobaczenia we Wrocławiu – Mieście Gitary!

…Czytaj dalej