aktualności ZAGRAJMY TO RAZEM!

ZAGRAJMY TO RAZEM!

ZAGRAJMY TO RAZEM! post thumbnail image

1 maja podczas Gitarowego Rekordu Świata we Wrocławiu, oprócz legendarnego „Hey Joe” Jimiego Hendrixa, chcemy zagrać razem jeszcze kilka ulubionych przez gitarzystów utworów z bogatej kolekcji światowego rocka. Utwory do wspólnego grania wybieramy razem z Wami i Antyradiem w specjalnej ankiecie, którą znajdziecie tutaj: https://heyjoe.pl/ankieta/ – ZAGŁOSUJ na swoje typy do listy Gitarowych Przebojów Wszech Czasów!

W kilku lekcjach w przystępny sposób pokażemy jak je zagrać na gitarze i ukulele, aby stać się członkiem Największej Gitarowej Orkiestry Świata.

Przygotowane przez nas utwory zagramy wspólnie już 1 maja na Scenie Antyradia przy wrocławskim Pręgierzu w specjalnym bloku koncertowo-warsztatowym.

Pierwsze lekcje już dostępne na YouTube:
STAND BY ME:

PURPLE RAIN:

ZAWSZE TAM GDZIE TY:

Zapraszamy do nauki – ZAGRAJMY TO RAZEM!

Kolejne odcinki już wkrótce

Do zobaczenia 1 maja we Wrocławiu – Mieście Gitary!

Podobne artykuły

NEIL ZAZA – amerykański wirtuoz elektrycznej gitary zagra na GITAROWYM REKORDZIE ŚWIATA i festiwalu 3-MAJÓWKA 2024 we Wrocławiu!NEIL ZAZA – amerykański wirtuoz elektrycznej gitary zagra na GITAROWYM REKORDZIE ŚWIATA i festiwalu 3-MAJÓWKA 2024 we Wrocławiu!

NEIL ZAZA to jeden z najlepszych gitarzystów rockowych na świecie, znany z instrumentalnych kompozycji, a także interpretacji klasycznych dzieł Bacha i Mozarta. Neil Zaza nie tylko pomógł zdefiniować gatunek „melodyjnej