aktualności ZAGRAJMY TO RAZEM!

ZAGRAJMY TO RAZEM!

ZAGRAJMY TO RAZEM! post thumbnail image

1 maja podczas Gitarowego Rekordu Świata we Wrocławiu, oprócz legendarnego „Hey Joe” Jimiego Hendrixa, chcemy zagrać razem jeszcze kilka ulubionych przez gitarzystów utworów z bogatej kolekcji światowego rocka. Utwory do wspólnego grania wybieramy razem z Wami i Antyradiem w specjalnej ankiecie, którą znajdziecie tutaj: https://heyjoe.pl/ankieta/ – ZAGŁOSUJ na swoje typy do listy Gitarowych Przebojów Wszech Czasów!

W kilku lekcjach w przystępny sposób pokażemy jak je zagrać na gitarze i ukulele, aby stać się członkiem Największej Gitarowej Orkiestry Świata.

Przygotowane przez nas utwory zagramy wspólnie już 1 maja na Scenie Antyradia przy wrocławskim Pręgierzu w specjalnym bloku koncertowo-warsztatowym.

Pierwsze lekcje już dostępne na YouTube:
STAND BY ME:

PURPLE RAIN:

ZAWSZE TAM GDZIE TY:

Zapraszamy do nauki – ZAGRAJMY TO RAZEM!

Kolejne odcinki już wkrótce

Do zobaczenia 1 maja we Wrocławiu – Mieście Gitary!

Podobne artykuły

ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ w Gitarowym Rekordzie Świata A.D. 2024!!!ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ w Gitarowym Rekordzie Świata A.D. 2024!!!

Zapraszamy do rejestracji online swojego udziału pod linkiem: https://zgloszenia24.pl/f/gitarowy-rekord-swiata-2024 Wcześniejsza rejestracja uprości procedurę zapisów na miejscu we Wrocławiu. W mailu zwrotnym potwierdzającym rejestracje otrzymacie więcej informacji dotyczących tegorocznej imprezy. Przypominamy,