Pierwszomajowy Gitarowy Rekord Guinnessa tuż, tuż. 6 kwietnia organizatorzy zapraszają na Wielką Rozgrzewkę, czyli warsztaty gitarowe i jam session w klubie Stara Piwnica.

O tym, co zagramy tego wieczoru, zadecydujecie w dużej części Wy – ruszamy z plebiscytem na Gitarowe Przeboje Wszech Czasów!

Plebiscyt rusza na profilu Gitarowego Rekordu Guinnessa na Facebooku – tam można zgłaszać swoje propozycje Gitarowych Przebojów Wszech Czasów. – Zobaczymy, ile zgłoszeń napłynie. Najprawdopodobniej wybierzemy te najpopularniejsze i stworzymy ankietę – mówią organizatorzy imprezy. Potem zwycięskie hity usłyszymy i zagramy wspólnie 1 maja na wrocławskim Rynku. Jednak już 6 kwietnia czeka nas Wielka Rozgrzewka w klubie Stara Piwnica.

Pierwszą część spotkania wypełnia warsztaty z Leszkiem Cichońskim, pomysłodawcą Gitarowego Rekordu Guinnessa i głównym dyrygentem pierwszomajowego grania na rynku. Podczas lekcji nie zabraknie znanych już z poprzednich edycji Rekordu utworów z repertuaru Jimiego Hendrixa, ale lista warsztatów z pewnością będzie też poszerzona o kilka wskazanych przez Was numerów podczas plebiscytu. Więcej Waszych propozycji zabrzmi na wieczornym, a może i całonocnym jam session z wrocławskimi zespołami Banda Szewczyka i Kubek Band. To załogi zaprawione w klubowych blues-rockowych muzycznych bojach, instrumentaliści i wokaliści znani bywalcom miejscowych „dżemów”. Na scenie Starej Piwnicy pojawią się też zaproszeni goście, czyli znani wrocławscy gitarzyści.

A potem już gitarowe hity usłyszymy i zagramy wspólnie 1 maja na wrocławskim Rynku podczas wielkiego Święta Gitary.

6 kwietnia w Starej Piwnicy będziecie mieli też okazję do wygrania zaproszeń na Koncert Gwiazd Gitarowego Rekordu Guinnessa, w którym wystąpią: The Cranberries, Lacuna Coil, Dog Eat Dog, Enter Shikari i Acid Drinkers.

Warto być na nami!

6.04.17 godz.17.30 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
Warsztaty gitarowe z Leszkiem Cichońskim
wstęp wolny!

6.04.17 godz.20.00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
Gitarowe Przeboje Wszech Czasów
BANDA SZEWCZYKA,  KUBEK BAND + Goście!
bilety: 5 zł
Dla gitarzystów z instrumentami – wstęp wolny!

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: http://starapiwnica.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, rezerwacje: [email protected]