Zapraszamy wszystkich gitarzystów do włączenia się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

W niedzielę 13 stycznia w ramach 27. Finału WOŚP na placu Nowy Targ usłyszymy gitarowe przeboje wszech czasów w wykonaniu super grupy WROCLOVE GUITAR TOP.

WROCLOVE GUITAR TOP tworzą najlepsi wrocławscy  gitarzyści – Leszek Cichoński, Jacek Krzaklewski Krzysztof Pełech, Bartek Miarka,  Maciej Mazurek, Maciej Burniak, Marek„Stingu” Popow oraz zespół Jarek Korzonek – drums, Damian Szewczyk – bass, voc,  Jacek Berg i wokaliści – Paulina Gołębiowska i Adam Sypuła.

Dołącz do nas z gitarą! Na finał występu WROCLOVE GUITAR TOP zagramy wspólnie nieśmiertelne „Hey Joe” Jimiego Hendrixa i tym samym rozpoczniemy odliczanie do Gitarowego Rekordu Guinnessa 2019.  Nasz rekord ustanowiony w ubiegłym roku, to 7411 (słownie: siedem tysięcy czterysta jedenaście!) gitar wspólnie grających na wrocławskim Rynku. Wiemy, że z Waszą pomocą stać nas na więcej i znów przejdziemy do historii 🙂

Koncert WROCLOVE GUITAR TOP rozpocznie się około godz.17.30 na głównej scenie WOŚP na placu Nowy Targ. Weźcie ze sobą gitary – akustyczne, elektryczne czy basowe, mandoliny i ukulele, zabierzcie dzieci z zabawkowymi instrumentami i razem stwórzmy Wielką Wrocławską Orkiestrę Gitarową, która zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Wrocław Miastem Gitary!