Z okazji 20-lecia wspólnego grania podczas Gitarowych  Rekordów Świata we Wrocławiu udostępniamy miłośnikom gitary wirtualną Księgę Życzeń i Wspomnień.
Po raz pierwszy zagraliśmy razem w 2003 roku, a zdjęcie 588 gitar uniesionych nad wrocławskim Rynkiem stało się symbolem Największej Gitarowej Orkiestry Świata. Od tej pory 1 maja każdego roku w kalendarzach gitarzystów zarezerwowany jest na wizytę we Wrocławiu – Mieście Gitary

Zapraszamy Was gorąco do zamieszczania swoich wspomnień z udziału i przygotowań do Gitarowych Rekordów, piszcie ile razy graliście we Wrocławiu i kiedy był ten pierwszy raz, wklejajcie swoje zdjęcia z gitarą i Certyfikaty Rekordzisty, udostępniajcie filmy.

Wpisujcie również swoje życzenia dla innych gitarzystów – znajomych oraz gwiazd, a także życzenia kogo chcielibyście zaprosić do wspólnego grania   w następnych edycjach Rekordu, jakie utwory razem zagrać, jakie dodatkowe atrakcje gitarowe wprowadzić.

Swoje posty publikujcie w dyskusji na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/287772113242225/

Zapraszamy do wspólnego tworzenia Gitarowej Księgi Życzeń i Wspomnień – niech nas zobaczą 🙂
Najciekawsze wspomnienia i życzenia udostępniać będziemy na głównym profilu  Gitarowego Rekordu, odczytamy i pokażemy na telebimach 1 maja we Wrocławiu, a autorów zaprosimy na scenę.
Papierowa wersja Księgi będzie dostępna 1 maja na wrocławskim Rynku – tam też będziecie mogli dokonać swoich wpisów.