Hey Rekordziści, fani gitary i nie tylko!
Wielkie Granie to wyjątkowa, muzyczna przygoda. Na PGE Narodowym zagrają setki perkusistów, basistów i oczywiście gitarzystów. 10 czerwca w Warszawie podobnie jak 1 maja we Wrocławiu ponownie połączy nas muzyka i Uni-Vibe!
Szukamy instrumentalistów i wokalistów , którzy kochają muzykę, i chcieliby wystąpić w największym rockowym bandzie na PGE Narodowym. Ostatnio zagrał tam  Coldplay, wcześniej Guns N’Roses, a 10 września w tym samym miejscu możesz zagrać TY ze swoją gitarą, basem czy perkusją!
 
Szczegóły zgłoszenia i więcej informacji znajdziesz tu https://wielkiegranie.pl/zgloszenia/
Myślisz, że skala przedsięwzięcia Cię przerasta lub jesteś niepewny swoich umiejętności?
Odważ się i zagraj w wielkim rockowym bandzie. Zrób krok ku wielkiej muzycznej przygodzie!
Nie będziesz sam! Liderzy muzyczni Wielkiego Grania m.in. Jacek Królik,  Wojtek Pilichowski i Michał Dąbrówka będą Cię wspierać w przygotowaniach do występu. Wyślij swoje video zgłoszenie lub link do YT – to wystarczy, aby zostać jednym z 1000 muzyków Wielkiego Grania! Poznaj szczegóły na stronie https://wielkiegranie.pl/
Gitarowy Rekord Świata  przyłącza się do Wielkiego Grania i razem  z Leszkiem Cichońskim  zagramy nasz Rekordowy Utwór Hey Joe na największej scenie w Polsce! 10 września – Wielkie Granie na PGE Narodowym!
Zagrajmy RAZEM!

#gitarowyrekord #leszekcichonski #heyjoe #wrocław