Zapraszamy na Dzień Krasnoludka z Gitarą!
Miesiąc przed Gitarowym Rekordem Guinnessa, wrocławskie krasnoludki wyciągną gitary, aby przygotować się do największego gitarowego święta w Europie, które co roku obchodzimy  1 maja na wrocławskim Rynku.
Razem z Radiem Wrocław i Gazeta Wrocławską zapraszamy w niedzielę 31 marca o godz. 14.00 na Plac Solny, gdzie wspólnie ogłosimy 1 maja – dzień Gitarowego Rekordu Guinnessa – „Światowym Dniem Gitary”!

Wcześniej, w sobotę i niedzielę przed południem, zapraszamy na poszukiwanie wrocławskich krasnoludków z gitarami.
Ogłaszamy otwarty konkurs na najlepszą fotografię z krasnalem – gitarzystą!
Na zwycięzców czekają nagrody w postaci biletów na koncerty największego wrocławskiego festiwalu 3-Majówka 2019, na którym zagrają  gwiazdy z Polski i zagranicy.
Zdjęcia z przyłapanymi wrocławskimi krasnoludkami z gitarami można będzie nadsyłać od 30 do 31 marca na maila:   [email protected]  oraz przynosić na nośnikach elektronicznych do punktu redakcyjnego Radia Wrocław na Placu Solnym w niedzielę 31 marca od godziny 12.00.
Najlepsze fotografie zostaną opublikowane na facebookowym profilu Gitarowego Rekordu Guinnessa.

Dołącz do nas 31 marca na Placu Solnym, zabierz gitarę lub ukulele i dobry humor.
To będzie próba przed 1 – majowym „Światowym Dniem Gitary”, podczas którego  spróbujemy ustanowić nowy Gitarowy Rekord Guinnessa AD 2019!
Nasz rekord ustanowiony w ubiegłym roku, to 7411 ( słownie: siedem tysięcy czterysta jedenaście!) gitar wspólnie grających nieśmiertelne „Hey Joe” Jimiego Hendrixa.
Wiemy, że z Waszą pomocą stać nas na więcej i znów przejdziemy do historii 🙂
Dołącz do największej na świecie gitarowej orkiestry!

Wrocław Miastem Gitary! 1 May – World Guitar Day!