Po ubiegłorocznym sukcesie akcji „Twoje 5 minut sławy!” postanowiliśmy rozszerzyć jej zakres o festiwal 3-Majówka 2023.

Na czym polega akcja „Twoje 5 minut sławy”?

Jeśli grasz na gitarze, ukulele lub innym instrumencie strunowym szarpanym i chcesz pokazać światu swoje umiejętności – dobrze trafiłeś!

My dajemy scenę i możliwość występu, Wy – swoje gitarowe umiejętności, a najlepsza gitarowa publiczność we Wrocławiu – swoją życzliwość i wsparcie! To się musi udać!

Podobnie jak w ubiegłym roku,  jedna ze scen Gitarowego Rekordu Świata 2023, 1 maja przy wrocławskim Rynku, dedykowana będzie akcji „Twoje 5 minut sławy!” – tam na spragnionych sławy gitarzystów czekać będzie publiczność Gitarowego Rekordu, ale warto też zadbać o swoją grupę wsparcia 🙂 W tym roku zaprezentować swoje umiejętności można będzie również na festiwalu 3-Majówka 2023. Jedna z festiwalowych  scen czekać będzie na gitarzystów 30 kwietnia. Przypominamy, że już 30 kwietnia będzie możliwość rejestracji uczestników Gitarowego Rekordu Świata 2023 i uzyskania tańszych biletów i karnetów na koncerty 3-Majówki 2023.

Aby wystąpić podczas „Twoich  5 minut sławy!” należy wziąć udział w Gitarowym Castingu, który odbędzie się 1 kwietnia w klubie Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1 we Wrocławiu.

W akcji „Twoje 5 minut sławy!” można będzie również wziąć udział bez castingu, zgłaszając się bezpośrednio w dniach 30 kwietnia i 1 maja, jednak pierwszeństwo występów mieć będą laureaci castingu.

Ważne! Nie szukamy zespołów, tylko gitarowych osobowości.

Na scenie mogą być maksymalnie dwie osoby

Zgłoszenia do castingu uruchomione będą już wkrótce – śledźcie naszą stronę