„The Best Of Blues” to temat kolejnej odsłony cyklu Gitarowe Przeboje Wszech Czasów.

W ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Guinnessa 2018 zapraszamy fanów bluesa do klubu Stara Piwnica. 29 kwietnia  najważniejsze utwory z historii bluesa zagra dla nas George Dyer Band!
Będzie oczywiście „Sweet Home Chicago” i „Hoochie coochie man”, ale nie zabraknie też klasyków takich jak ” Honey Hush „, ” Going Down „, ” Stormy Monday ” i wielu innych bluesowych hitów.

George Dyer Band to topowi przedstawiciele wrocławskiej sceny bluesowej w składzie: George Dyer (USA), Rafał Biłas (PL), Martin Sanchez (MEX), Maciej Mandrykowski (PL).
George Dyer – lider zespołu, urodzony w Kalifornii, wychowany we Francji, od dwóch lat mieszkający w Polsce. Otwierał scenę bluesową w Kenii i Czadzie, wcześniej szlifując swoje umiejętności w Nowym Orleanie, Chicago i San Francisco. Wraz z grupą przyjaciół i znakomitych muzyków z wrocławskiej sceny artystycznej grają klasyki bluesa oraz autorskie utwory inspirowane muzyką blues oraz funk.

Bezpośrednio po koncercie rozpocznie się Bluesowe Jam Session, do udziału w którym zapraszamy wrocławskich muzyków.

Z okazji muzycznego  święta związanego  z biciem Gitarowego Rekordu Guinnessa  1 maja na wrocławskim Rynku wstęp na koncert jest wolny!

Wrocław Miastem Gitary!

29.04.18 godz.19:00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
THE BEST OF BLUES – George Dyer Band

wstęp wolny!