Gitarowy Rekord Guinnessa oraz Antyradio łączą siły i spełniają marzenia tysięcy gitarzystów! 1 maja, podczas corocznego święta gitary, na wrocławskim Rynku stanie dodatkowa Scena Antyradia, na której zagramy Gitarowe Przeboje Wszech Czasów wybrane w plebiscycie radiosłuchaczy i gitarzystów.

Warto już teraz zaplanować majówkę w stolicy Dolnego Śląska i poczuć niepowtarzalny klimat gitarowego święta. Zwłaszcza, że muzyki na Gitarowym Rekordzie Guinnessa będzie w tym roku dwa razy więcej!
Wszystko za sprawą Sceny Antyradia, która stanie na wrocławskim Rynku i zainauguruje coroczne święto gitary. Od wczesnych godzin porannych 1 maja wybrzmiewać na niej będą gitarowe przeboje wszech czasów wybrane przez słuchaczy Antyradia i gitarzystów w specjalnym plebiscycie.
Zagramy to, co najlepsze w historii muzyki gitarowej, ale nie zabraknie też współczesnych hitów! Gościnnie wystąpią m.in. Janusz Yanina Iwański – znany ze współpracy z zespołem Maanam, Jacek Krzaklewski – gitarzysta zespołu Perfect, Marek Pająk związany z grupami Vader i Esqarial i inne gitarowe sławy. Szansę na pojawienie się na Scenie Antyradia otrzymają także uczestnicy Gitarowego Rekordu Guinnessa. Więcej informacji już niebawem.