1 maja podejmiemy próbę ustanowienia nowego Rekordu Świata we wspólnym graniu na gitarach.

Po dwóch latach perturbacji spowodowanych pandemią, Największa Gitarowa Orkiestra Świata powraca na  wrocławski Rynek  i zagramy wspólnie już po raz 20! Z okazji jubileuszu szykujemy mnóstwo nowych gitarowych atrakcji, aby rozwinąć nasze coroczne spotkanie w prawdziwy festiwal muzyki gitarowej.

Zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału pod tym linkiem:
https://zgloszenia24.pl/f/zgloszenie-na-gitarowy-rekord-swiata-2022

Finalna rejestracja uczestników Gitarowego  Rekordu Świata 2022 odbędzie się  1 maja w punkcie rejestracji na wrocławskim Rynku w godz. 10.00 – 15.45, ale wcześniejsze zgłoszenie online zaoszczędzi nas sporo czasu i uprości oficjalną procedurę rejestracji  rekordzistów.

Aby zagrać na Gitarowym Rekordzie Świata, wystarczy mieć gitarę i znać pięć podstawowych akordów C/G/D/A/E, potrzebnych do zagrania utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa. Do rekordu liczą się wszystkie rodzaje gitar – akustyczne, klasyczne, elektryczne, a także basowe. Dopuszczalne są również mandoliny, banjo i ukulele. Aby z nami zagrać nie trzeba być pełnoletnim. Udział w biciu Gitarowego Rekordu Świata jest bezpłatny!

Przy rejestracji otrzymasz identyfikator uczestnika w formie opaski na ręką oraz oficjalny pamiątkowy Certyfikat Rekordzisty 2022.

Zarejestrowani uczestnicy będą mogli  nabyć  ulgowe bilety na koncerty gwiazd w ramach festiwalu 3-Majówka 2022, który odbędzie się  w dniach 1-3 maja.  Program festiwalu na stronie www.3-majowka.pl

Jeśli nie możecie przyjechać do Wrocławia – zagrajcie z nami online!

1 maja na naszej stronie www.heyjoe.pl prowadzona będzie transmisja internetowa – dołączcie do wspólnego grania online, przekażcie też znajomym w kraju i za granicą, żeby na żywo obserwowali gitarowe święto we Wrocławiu. Formularze zgłoszeniowe do wspólnego grania online rejestrowane będą  bezpośrednio w przed imprezą.