Tegoroczna edycja Gitarowego Rekordu Świata jest wyjątkowa pod wieloma względami. Również dlatego, że po raz pierwszy będzie można dołączyć do akcji charytatywnej „Pomagamy REKORDowo” i wygrać niezwykłą GITARĘ. Została ona przygotowana specjalnie na tę okazję przez Szymona Chwalisza, twórcę legendarnych woodstockowych gitar. Unikatowy instrument będzie super pamiątką tegorocznego bicia rekordu.

Zasada jest prosta – każdy, kto przekaże darowiznę o wartości minimum 25 zł na rzecz Fundacji ZOBACZ MNIE może stać się właścicielem tej oryginalnej gitary. Wszystkie środki zebrane w akcji „Pomagamy REKORDowo” zostaną przekazane ciężko chorym dzieciom, podopiecznym Fundacji.

Dlaczego ta gitara jest taka niezwykła?

Po pierwsze – jest to instrument marki Yamaha, model RevStar RSP20CR, o wartości ponad 6 tys. zł.

Po drugie – przekazała nam ją Yamaha Music Europe oraz Salony Muzyczne Riff – sieć renomowana w całej Polsce

Po trzecie – wpadła w ręce niezwykłego Artysty – Szymona Chwalisza, który zmaluje na niej wyjątkowy projekt. Będzie to obraz opustoszałego wrocławskiego Rynku w czasach kwarantanny. Miejsca, które od lat gromadzi tysiące ludzi, a teraz jest puste, jak nigdy wcześniej. Gitara jest jednak nie tylko unikatową pamiątką z czasów epidemii, ale przede wszystkim bardzo wartościowym instrumentem – artystyczne gitary spod ręki Szymona Chwalisza były sprzedawane na licytacjach za 50-60 tysięcy złotych.

Jak wygrać gitarę?

Teraz wystarczy, że zapoznasz się z regulaminem, dokonasz wpłaty w wysokości minimum 25 zł na rzecz Fundacji z tytułem przelewu „POMAGAM REKORDOWO”, a już 8 maja dowiesz się, czy zostałeś zwycięzcą 🙂

wplacam-akcja-charytatywna

Zwycięzcę wyłonimy 8 maja na oficjalnym profilu Gitarowego Rekordu na Facebooku:
https://www.facebook.com/GitarowyRekord/

Szczegóły akcji: www.zobaczmnie.org

Sponsorzy gitary:

YAMAHARiFF