Najmłodszych widzów i ich rodziców oraz wszystkich chcących powspominać młodzieńcze lata zapraszamy 1 maja na koncert najpiękniejszych piosenek znanych z filmowych bajek Walta Disneya, uzupełniony o polskie przeboje z Akademii Pana Kleksa.

Specjalnie dla uczestników 20. edycji Gitarowego Rekordu Świata zagramy na żywo takie hity jak: „Ty druha we mnie masz” (Toy Story),  „Nie bój się chcieć” (Zwierzogród),  „Miłość rośnie wokół nas” i „Hakuna Matata” (Król Lew),  „Mam tę moc” (Kraina lodu),  „Kolorowy wiatr” (Pocahontas), a także „Witajcie w naszej bajce”, „Dzik jest dziki”, „Kaczka dziwaczka” i wiele innych piosenek dobrze znanych z bajkowych filmów.

Na finał koncertu na scenę zaprosimy dzieci z gitarami lub innymi instrumentami i razem zaśpiewamy ponadczasową „Pszczółkę Maję” znaną wszystkim z genialnego wykonania Zbigniewa Wodeckiego.

Koncert bajkowych przebojów odbędzie się 1 maja o godz. 14.30 na scenie GITARLANDII, tuż obok wrocławskiego Rynku, na ul. Kuźniczej, między ul. Kotlarską i Nożowniczą.

GITARLANDIA to okolicznościowe Gitarowe Miasteczko z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych,  które powstanie 1 maja w ramach jubileuszowej 20. edycji Gitarowego Rekordu Świata. Do udziału w Gitarowym Rekordzie zapraszamy całe rodziny ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych gitarzystów.

Spotkajmy się 1 maja we Wrocławiu – Mieście Gitary!