GRAMY DALEJ

Na to hasło czekały z niecierpliwością tysiące gitarzystów i sympatyków gitarowego grania w Polsce i na całym świecie.  Już dziś zapraszamy Was 1 maja 2021 do wspólnego stworzenia Największej Gitarowej Orkiestry Świata i kolejnej próby ustanowienia nowego Gitarowego  Rekordu Świata!

Dołożymy wszelkich starań, aby z Waszą pomocą stworzyć Najpiękniejsze Gitarowe Święto

GRAMY NA ŻYWO

W ubiegłym roku w biciu Gitarowego Rekordu Świata Online wzięło udział 7 998 gitarzystów, ale wiemy, że nic nie może zastąpić niepowtarzalnej atmosfery tworzonej przez tysiące grających razem gitar, więc po roku przerwy znów zapraszamy na ukochany przez gitarzystów, wrocławski Rynek

GRAMY BEZPIECZNIE

Nasza firma wROCKfest.pl – główny organizator Gitarowych Rekordów od pierwszej edycji – ma długoletnie doświadczenie w organizacji dużych imprez muzycznych, także w trudnych warunkach. We wrześniu 2020 roku zorganizowaliśmy plenerowy  „Last Minute Summer Festival” dla kilkutysięcznej publiczności z zachowaniem wszelkich obostrzeń covidowych. Sposób zabezpieczenia imprezy i współpraca z służbami sanitarnymi, zostały przez władze Wrocławia uznane za wzorcowe w czasie pandemii.

Nasze gitarowe święto 1 maja odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi, z zachowaniem niezbędnych obostrzeń.  W mocy pozostawać będzie hasło DYSTANS – DEZYNFEKCJA – MASECZKA przez cały czas trwania imprezy. W zależności od aktualnych obostrzeń,  ilość uczestników na wrocławskim Rynku może zostać w pewnym stopniu ograniczona, dlatego zapraszamy  do dołączenia do nas w sieci.

GRAMY ONLINE

Gitarzystów, którzy nie będą mogli pojawić się we Wrocławiu, gorąco zachęcamy do dołączenia do gitarowej orkiestry  online. Nieważne gdzie będziecie – w domu, w ogródku, w górach, czy na pełnym morzu – dołączcie do nas w sieci i zagrajmy razem kultowe „Hey Joe” Jimiego Hendrixa Przypominamy, że liczy się każda gitara i każdy grający – na żywo czy online – otrzyma Certyfikat Rekordzisty oraz  figurował będzie na oficjalnej Liście Uczestników Gitarowego Rekordu Świata 2021!

Rezerwujcie czas, dołączajcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych: https://www.facebook.com/events/262663514913779/

Więcej informacji wkrótce

Razem damy radę! BO JAK NIE MY, TO KTO?