Gitarowy Rekord Świata gra w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Wrocławiu.

29 stycznia na wrocławskim Rynku, specjalna Gitarowa Strefa zainauguruje przygotowania do 21. edycji Gitarowego Rekordu Świata, który corocznie odbywa się 1 maja we Wrocławiu.  Zabierzcie dzieci, uśmiech, gitary i zagrajcie razem z nami, aby wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Odwiedzających  naszą strefę obdarujemy gadżetami promującymi Gitarowy Rekord Świata 2023. Będzie można otrzymać plakaty i naklejki, a dla dzieci chorągiewki 1- majowej gitarowej imprezy. Na odważnych, którzy zagrają na scenie czekać będą pamiątkowe przypinki. W strefie Gitarowego Rekordu Świata będzie można zostać prawdziwą gwiazdą gitary. Na chętnych czekać będzie scena oraz gitara – każdy będzie mógł zagrać i zaśpiewać dla Wielkiej Orkiestry. Wkrótce uruchomimy zgłoszenie dla kandydatów do wstępów. Zaprosimy też do wspólnego śpiewania przebojów polskiego rocka. Można będzie spotkać się z Leszkiem Cichońskim, dyrygentem Największej Gitarowej Orkiestry Świata, porozmawiać o gitarze i rekordzie, wziąć  autograf i zrobić wspólne zdjęcie.

Razem z Leszkiem do zdjęć zapozuje także niepowtarzalna Martyna Bellini, czyli nasza „Marylin Monroe” związana z gitarową imprezą. Zróbcie również zdjęcie z naszym Gitarowym Krasnoludkiem, który od kilku lat mieszka na wrocławskim Rynku oraz zdjęcie na firmowych leżakach  gitarowego rekordu

Zdjęcia wrzućcie na Instagram, Facebooka i Tik Toka i koniecznie oznaczcie nas #gitarowyrekord

Zróbmy wielkie wesołe zamieszanie na żywo i w sieci!

Głównym punktem niedzielnego gitarowego spotkania będzie wspólne zagranie „Hey Joe” Jimiego Hendrixa. O godz.18.00 czekamy na Was pod główną sceną – zabierzcie gitary, ukulele i inne instrumenty i zagrajmy razem! To będzie pierwsza próba przez 1 maja, poczujmy razem atmosferę nadchodzącego  Gitarowego Rekordu Świata 2023!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to również budzące duże emocje licytacje. W tym roku gitarzyści wylicytować będą mogli miejsce na głównej scenie Gitarowego Rekordu Świata 1 maja na wrocławskim Rynku. Zagranie „Hey Joe” na jednej scenie w gwiazdami gitary, przy akompaniamencie tysięcy gitarzystów z całego świata warte jest każdych pieniędzy! Tym bardziej, że cała wylicytowana kwota zasili dobroczynne konto WOŚP.

O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Razem zagrajmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Więcej informacji na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/704939371308707