Aby z nami zagrać należy pobrać kartę zgłoszeniową: https://heyjoe.pl/wp-content/uploads/2020/03/karta_uczestnictwa2020.doc.

Wypełnioną kartę należy wysłać w dniu 1 maja 2020 na adres: [email protected]

Uwaga, prosimy nie wysyłać kart wcześniej, musimy mieć pewność, że gracie razem z nami w dniu imprezy!

W tytule napiszcie „Gramy!” w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko oraz miejscowość, tak jak w karcie.

Można wysłać kilka zgłoszeń w jednym mailu i załączyć odpowiednią ilość kart uczestnika.

Kartę należy wypełnić komputerowo, nie jest wymagany podpis.

Wysłanie wypełnionej karty jest równoznaczne z  wyrażeniem zgody na publikację danych (imię, nazwisko, miejscowość) na liście uczestników Gitarowego Rekordu Świata 2020.

1 maja od godz.12.00 na stronie www.heyjoe.pl rozpocznie się transmisja internetowa – włączcie ją i grajcie razem z nami!
Grać można w miejscu dla Was najwygodniejszym – może to być fotel przed ekranem komputera, balkon, otwarte okno lub przydomowy ogródek. Ważne, żeby mieć włączoną transmisję i grać razem z nami. W transmisji pojawią się instrukcje i nauka wspólnego grania, zobaczycie też koncerty na żywo z Wrocławia. Będziemy łączyć się też z zaproszonymi gitarzystami z całego świata.

Jeśli tylko możecie zróbcie zdjęcie z gitarą lub nakręćcie krótki filmik i wstawcie na profil wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/333404514149711/ oraz na Instagram z #GitarowyRekord lub wyślijcie w wiadomości prywatnej.

Wybrane materiały od Was pojawią się w relacji na żywo oraz w filmie z bicia Gitarowego Rekordu Świata.
Uwaga, prosimy o zdjęcia i filmy w poziomie! Udostępnienie zdjęcia lub filmu jest różnoznaczne z wyrażeniem zgody na jego użycie w relacji z Gitarowego Rekordu Świata.

Oficjalne bicie Gitarowego Rekordu Świata odbędzie się o godz.16.00, zapraszamy jednak do udziału od godziny 12.00 w całej gitarowej imprezie.

Wasze dane znajdą się na liście Liście Uczestników Gitarowego Rekordu Świata Online 2020, która będzie zamieszczona m.in. na stronie www.heyjoe.pl, otrzymacie również mailem Certyfikat Rekordzisty.

Aktualne informacje oraz szczegóły dotyczące przebiegu imprezy ukazywać się będą na naszej stronie www.heyjoe.pl oraz profilu: https://www.facebook.com/GitarowyRekord/ – zapraszamy do śledzenia 1 maja spotkajmy się w sieci, a za rok – we Wrocławiu!