PRZECZYTAJ INSTRUKCJE JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ!!!

1 maja podejmiemy pierwszą w historii próbę ustanowienia Gitarowego Rekordu Świata Online.
Chcemy wspólnie stworzyć Największą Gitarową Orkiestrę Świata i dać ludziom trochę radości i poczucia wspólnoty.
Grać będziemy w swoich domach – na balkonach, ogródkach, przy otwartych oknach lub w fotelach przed ekranem komputera – gdzie Wam najwygodniej.

1 maja od godz.12.00 rozpocznie się transmisja internetowa – włączcie ją i grajcie razem z nami!

Rekord bijemy o godz. 16.00, ale warto być z nami od samego początku 🙂
Transmisja z Wrocławia prowadzona będzie pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=jVM1GKdIVvU
oraz na naszym profilu https://www.facebook.com/GitarowyRekord/, a także na profilach naszych parterów m.in. WrocławTuWroclaw.comMagazyn GitarzystaStrefa Music Art.INFOMUSIC.PL.PL, Top GuitarRadio Wrocław , Antyradioi, Radio ESKAGazeta WrocławskaWyborcza.pl WrocławOnet
W przypadku problemów w transmisji spowodowanych dużą liczbą oglądających, prosimy o przełączenie się na profil FB Rekordu lub profile naszych partnerów. Prosimy również sprawdzić na stronie www.heyjoe.pl, czy nie pojawił się link rezerwowy do transmisji.

KTO MOŻE ZAGRAĆ?
Aby zagrać na Gitarowym Rekordzie Świata Online, wystarczy mieć gitarę i znać pięć podstawowych akordów C/G/D/A/E, potrzebnych do zagrania utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa.
Dopuszczalne są wszystkie rodzaje gitar (akustyczne, klasyczne, elektryczne, basowe), a także inne instrumenty strunowe –  ukulele, mandoliny, banjo i bałałajki. Do wielkiej orkiestry zapraszamy również wszelkie inne instrumenty – niech 1 maja stanie się prawdziwym świętem muzyki 🙂
Aby z nami zagrać nie trzeba być pełnoletnim.

JAK DOŁĄCZYĆ DO REKORDU?
1 maja (nie wcześniej!) wyślijcie do nas maila ze zgłoszeniem na adres [email protected]
W tytule napiszcie „Gramy!” w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko oraz miejscowość. Załączcie wypełnioną kartę zgłoszeniową (do pobrania tu: https://heyjoe.pl/…/uplo…/2020/03/karta_uczestnictwa2020.doc).
Można wysłać kilka zgłoszeń w jednym mailu.
Zróbcie zdjęcie z gitarą lub nakręćcie krótki filmik jak gracie online z nami i wstawcie na profil wydarzenia: https://www.facebook.com/events/333404514149711/ oraz na Insta z #GitarowyRekord albo wyślijcie na adres [email protected] z dopiskiem „moje zdjęcie/ film”

Uwaga, prosimy o zdjęcia i filmy w poziomie! Udostępnienie zdjęcia lub filmu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego użycie w relacji z Gitarowego Rekordu Świata.
Najlepsze filmy i zdjęcia wykorzystamy w klipie z bicia Gitarowego Rekordu Świata 2020.
Jeśli tylko możecie, zróbcie swoją własną transmisję telefonem z miejsca, w którym zagracie i wcześniej powiadomcie znajomych, aby zasięgiem objąć maksymalnie dużo osób – publiczność zawsze jest ważna dla artysty!

POŁĄCZ SIĘ Z NAMI ONLINE!
Jeśli chcesz połączyć się z nami 1 maja i zobaczyć się grającego na gitarze w transmisji online, wejdź tu: https://heyjoe.pl/rr_artists/polacz-sie-z-nami-online/, ale pamiętaj – połączenie musi być krótkie 🙂

SZANUJMY SĄSIADÓW!
Na gitarach elektrycznych grać będziemy wyłącznie na próbach wspólnego grania o godz. 14.00 i 15.00 oraz podczas bicia Rekordu od godz.15.50 do 16.20.
Podczas prób poinformujcie sąsiadów i przechodniów o gitarowej akcji – zaproście na godz. 16.00 do kibicowania w realu – o ile to będzie możliwe – lub w Internecie.
Wydrukujcie plakat imprezy i pokażcie go sąsiadom – tu do pobrania: https://heyjoe.pl/wp-content/uploads/2020/04/GRS2020_plakat.pdf

CERTYFIKAT REKORDZISTY
W odpowiedzi na swoje zgłoszenie otrzymacie mailem Certyfikat Rekordzisty, który będzie można edytować, uzupełnić o swoje dane i wydrukować.
Pamiątkowe Certyfikaty Rekordzisty, jakie znacie z poprzednich edycji, można będzie odebrać do końca 2020 roku w klubie Stary Klasztor, przy ul. Purkyniego 1 we Wrocławiu. Odbiór odbywać się będzie za okazaniem maila z potwierdzeniem zgłoszenia; można poprosić o odbiór znajomych. Wasze imię, nazwisko oraz miejscowość, z której pochodzicie, umieszczone zostaną na Liście Uczestników Gitarowego Rekordu Świata Online 2020.
W historii Gitarowego Rekordu Guinnessa tegoroczna edycja zaznaczona będzie jako specjalna edycja online, tak więc, niezależnie od wyniku, w przyszłym roku do pobicia Rekordu nadal będziemy potrzebować 7423 + 1 grających razem gitar.

KOSZULKI
Zapraszamy do nabycia pamiątkowych koszulek z Gitarowego Rekordu Świata 2020
Wzór koszulki został wybrany z propozycji uczestników Gitarowego Rekordu Świata w konkursie organizowanym przez klub Stary Klasztor, który od lat jest partnerem gitarowego święta
Cena koszulki wraz z wysyłką: 50 zł
Szczegóły jak dokonać zakupu znajdziesz tu: https://staryklasztor.com.pl/sklep/

CO GRAMY?
Oprócz głównego utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa, zagramy w tym roku między innymi utwór zespołu Budka Suflera pt. „Jest taki samotny dom” („A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój”) w hołdzie zmarłemu niedawno Romualdowi Lipce oraz przebój Dżemu „Naiwne pytania” („W życiu piękne są tylko chwile”) z dedykacją dla pracowników służby zdrowia na całym świecie.
Instrukcje co jeszcze będziemy grać i jak zagrać znajdziesz na naszej stronie www.heyjoe.pl w zakładce„ Zagraj z nami”.

1 maja spotkajmy się w sieci, a za rok – we Wrocławiu!