W ramach przygotowań do jubileuszowej 20. edycji Gitarowego Rekordu Świata zapraszamy na specjalną odsłonę cyklu Gitarowe Przeboje Wszech Czasów!
30 kwietnia, w przeddzień próby ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Świata, w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, zagramy gitarowe riffy i gitarowe sola, które na stałe zapisały sie w historii elektrycznej gitary i muzyki rockowej.
Wieczór poprowadzi zespół WrocLove Guitar Top pod kierownictwem artystycznym Marka ” Stinga” Popowa, a wśród zaproszonych gości znajdą się czołowi polscy gitarzyści, których nazwiska poznamy już wkrótce.

Oprócz absolutnych gitarowych klasyków jak „Stairway To Heaven”,  „Hotel California” czy „Smoke on the Water” zagramy sporo utworów, których nie graliśmy w poprzednich edycjach imprezy „Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów”. Będą gitarowe hity takich gigantów jak: David Bowie – „Let’s Dance”,  Brian Adams – „Run To You”,  Prince – „Purple Rain”,  The Police – „Message In The Bottle”,  Queen – „Show Must Go On” i wiele innych. Nie zabraknie też polskich akcentów, a szczególnie wspominać będziemy Andrzeja Nowaka z TSA, który grał nami Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów w roku 2019. Czekamy też na Wasze propozycje kandydatur do tytułu gitarowych riffów i solówek wszech czasów.

Przygotujcie się na solidne gitarowe granie do późnych godzin nocnych, a 1 maja na wrocławskim rynku wspólnie spróbujemy ustanowić nowy Gitarowy Rekord Świata  AD 2022!

30.04.22 godz.19.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Gitarowy Rekord Świata 2022
GITAROWE RIFFY I SOLÓWKI WSZECH CZASÓW
miejsca siedzące: 60 zł – I pula
miejsca stojące: 40 zł – I pula

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl

rezerwacje: [email protected]