W sobotę 29 kwietnia znów zagramy wspólnie Gitarowe Przeboje Wszech Czasów!
Spotykamy się w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze, gdzie będzie mieścił się Klub Festiwalowy Gitarowego Rekordu Guinnessa, aby przygotować się do nadchodzącego Pierwszomajowego Święta Gitary.
Przypomnimy sobie piosenki, które gramy co roku podczas bicia Rekordu na Rynku oraz zagramy utwory pretendujące do miana Gitarowych Przebojów Wszech Czasów. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w towarzystwie znakomitych muzyków.

Gitarowe jam session rozkręcać będzie Banda Szewczyka. To załoga zaprawiona w klubowych blues-rockowych muzycznych bojach, instrumentaliści i wokaliści znani bywalcom miejscowych „dżemów”. Na scenie Starego Klasztoru pojawią się też liczni goście, czyli znani wrocławscy gitarzyści.
A potem już gitarowe hity usłyszymy i zagramy wspólnie 1 maja na wrocławskim Rynku podczas wielkiego Święta Gitary.

Przygotujcie się na długie gitarowe jamowanie – swój udział zapowiedziało już spore grono znakomitych gitarzystów znanych z (nie tylko) wrocławskich zespołów.

Podczas wieczoru w Starym Klasztorze będziecie mieli też okazję do wygrania zaproszeń na Koncert Gwiazd Gitarowego Rekordu Guinnessa, w którym wystąpią: The Cranberries, Lacuna Coil, Dog Eat Dog, Enter Shikari i Acid Drinkers.
Warto być na nami!

Dla gitarzystów z instrumentami oraz posiadaczy Certyfikatu Gitarowego Rekordu Guinnessa z dowolnego roku – wstęp wolny!

29.04.17 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
Gitarowy Rekord Guinnessa 2017
Jam Session – Gitarowe Przeboje Wszech Czasów
bilety: 5 zł
Dla gitarzystów z instrumentami oraz posiadaczy Certyfikatu Gitarowego Rekordu Guinnessa z dowolnego roku – wstęp wolny!

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: http://starapiwnica.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl
rezerwacje: [email protected]