„Hej ho, hej ho! Hey Joe, Hey Joe!” – we Wrocławiu nawet krasnoludki grają na gitarach! Że Wrocław gitarą i krasnalem stoi wie już cały świat. W tym roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stworzymy razem Gitarową Orkiestrę Wrocławskich Krasnoludków! W niedzielę 14 stycznia zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Rodzice i dziadkowie oraz ciocie i wujkowie, starsze rodzeństwo i kuzynostwo, Panie Przedszkolanki i muzyczne ogniska – czekamy na Was i na Wasze pociechy! Weź gitarę, mandolinę, ukulele, zabawkowe grajpudło – plastikowe lub dmuchane, albo swój własnoręcznie stworzony instrument. Załóż krasnoludkową czapkę, albo strój krasnala i dołącz do Wielkiej Orkiestry Krasnoludkowej Pomocy! Nie musisz umieć grać, a gitara nie musi być prawdziwa! Ważny jest każdy Krasnoludek!

Na odważnych czeka prawdziwa scena, tłum słuchaczy (a może i telewizja!) oraz nagrody i upominki. Uśmiech i niezapomniane chwile gwarantowane! A wszystko w szczytnym celu, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy dla najmłodszych w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zgodnie z magiczną formułą Jurka Owsiaka – „Oj, się będzie działo!”

Zarezerwuje w kalendarzach niedzielne popołudnie 14 stycznia. Powiadomcie znajomych, ich dzieci i wnuki. Dopuszczalny jest każdy wiek Krasnoludka od 0 do 100 lat! Startujemy około godz. 15.00 na głównej scenie WOŚP na placu Nowy Targ.
Wrocław Miastem Krasnoludków! Wrocław Miastem Gitary!

Występ Gitarowej Orkiestry Krasnoludków będzie próbą do wielkiego koncertu dla dzieci 30.04.18, w przeddzień Gitarowego Rekordu Guinnessa 2018 obywającego się po hasłem „We Wrocławiu nawet krasnoludki grają na gitarach!”.