UWAGA! KRĘCIMY TELEDYSK PROMUJĄCY GITAROWY REKORD!

W środę, 12.08, Leszek Cichoński razem z cenionym reżyserem Jarosławem Żamojdą (“Młode Wilki”) uruchamia zdjęcia do teledysku “Thanks Jimi”:

Osoby z gitarami zapraszamy na zdjęcia na Rynku, które odbędą się w od ok. 12:30 do ok. 14:00 – zbiórka o 12:30 pod pomnikiem A. Fredry.
Osoby bez gitar – od 9:00 do 20:00 – w ustalonych indywidualnie miejscach we Wrocławiu.

Pierwszych 20 chętnych otrzyma imienne zaproszenie na Koncert Gwiazdy, który będzie miał miejsce 1 maja, po Gitarowym Rekordzie. Decyduje kolejność zgłoszeń mailowych.
Dla pozostałych uczestników przewidziany jest konkurs z unikatowymi nagrodami.

Jeśli chcesz wystąpić, wyślij wiadomość na maila: [email protected]

Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, datę urodzenia, nr telefonu, aktualne zdjęcie oraz informacje, w jakim przedziale czasowym możesz pojawić się na planie.

Serdecznie zapraszamy:)


I Love Stary Klasztor – pomóż artystom, kup voucher biletowy na przyszłe koncerty!

Epidemia koronawirusa gwałtownie przerwała sezon koncertowy, całkowicie pozbawiając dochodów artystów, kluby muzyczne i firmy z branży estradowej. Mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy znowu mogli spotykać się na koncertach, ale potrzebujemy Waszego wsparcia!
Do bywalców Starego Klasztoru – klubu który od lat jest partnerem Gitarowego Rekordu Guinnessa i z którego prowadziliśmy tegoroczną transmisję – oraz bywalców innych koncertów we Wrocławiu, przygotowaliśmy voucher biletowy, który można będzie wykorzystać do końca 2020 roku na koncerty organizowane przez Stowarzyszenie “Nasze Miasto Wrocław” m.in. w ramach cyklu wROCKfest.pl i Ethno Jazz Festival.
Spis aktualnych koncertów znajduje się na stronie: https://wrockfest.pl/lista-koncertow/.
Aby wykorzystać voucher wystarczy kilka dnie przed terminem wybranego przez siebie koncertu napisać maila na adres: [email protected] i ustalić formę odbioru biletów.
Należność za bilety będzie pomniejszona o kwotę, na jaką opiewa voucher.
Dzięki zakupionym przez Was voucherom będziemy mogli planować jesienny sezon koncertowy, tak aby jak największa liczba artystów mogła wystąpić przed Wami.

Do zobaczenia na koncertach już wkrótce!

Szczegóły dotyczące nabycia voucherów znajdują się na stronie: https://staryklasztor.com.pl/sklep/


Do zobaczenia za rok!

7998  to wynik pierwszego w historii Gitarowego Rekordu Świata Online!!!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tworzenie imprezy – artystom, wolontariuszom, ekipom technicznym, magikom od komputerów i specom od łączeń internetowych, a przede wszystkim Wam, członkom Największej Gitarowej Orkiestry Świata!
Razem daliśmy radę – a jak się pewnie domyślacie, momentami nie było łatwo :)
Wiemy na pewno, że za rok musimy wspólnie spotkać się 1 maja na Rynku we Wrocławiu – Mieście Gitary!

Dołączajcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych: https://www.facebook.com/events/262663514913779/


Mamy Gitarowy Rekord Świata online
zagrało razem 7 998 gitarzystów!

18. edycja Gitarowego Rekordu przechodzi do historii! Po raz pierwszy odbyła się w całości w wersji online. Legendarne “Hey Joe” pod wodzą Leszka Cichońskiego zagrało razem aż 7 998 gitarzystów. Tym razem nie na wrocławskim Rynku, a w domach, w oknach i na balkonach. W gitarowej orkiestrze zagrali m.in. Jennifer Batten, Mrozu, LeBurn Maddox, Jan Borysewicz, Sebastian Riedel, Mietek Jurecki, Tomasz Zeliszewski, Wojciech Pilichowski, Marco Bartoccioni.
W tym roku należało zarejestrować się 1 maja drogą mailową. Na skrzynkę Gitarowego Rekordu spłynęły zgłoszenia z całego świata – od Polski, przez Norwegię, Włochy, Hiszpanię po Londyn i USA.

Zagrali dla Hendrixa, Lipki i… personelu medycznego
Do grona wybitnych gitarzystów, którzy 1 maja zagrali jako największa gitarowa orkiestra online, dołączyła Jennifer Batten, znana ze współpracy z Michaelem Jacksonem, oraz Stan Skibby – sobowtór Jimiego Hendrixa. W tym roku mija 50 lat od śmierci Hendrixa – podczas Gitarowego Rekordu usłyszeliśmy największe przeboje artysty, w tym “Foxy Lady” i “Voodoo Child”. Członkowie Budki Suflera – Mietek Jurecki i Tomasz Zeliszewski wraz z Bartem Sosnowskim wykonali utwór “Jest taki samotny dom” w hołdzie dla Romualda Lipki. Zagraliśmy również personelowi medycznemu na całym świecie. Usłyszeliśmy też przeboje Carlosa Santany. Internetowa formuła Rekordu nie zniechęciła organizatorów do przeprowadzenia – jak co roku – konkursów na gitarę z byle czego czy najlepsze przebranie.
Podczas Gitarowego Rekordu Świata trwała zbiórka pieniędzy na rzecz ciężko chorych dzieciaków – podopiecznych Fundacji ZOBACZ MNIE. Darowizny wpłacać można jeszcze do 3 maja. Każdy, kto przekaże sumę o wartości minimum 25 zł, ma szansę wygrać unikatową gitarę projektu Szymona Chwalisza, twórcy legendarnych woodstockowych gitar. Wyjątkowy projekt artysty namalowany na gitarze to obraz opustoszałego wrocławskiego Rynku w czasach kwarantanny – miejsca, które od lat gromadzi tysiące ludzi, a dziś jest puste jak nigdy wcześniej. Ogłoszenie zwycięzcy 8 maja. Szczegóły www.zobaczmnie.org
To była wyjątkowa edycja Rekordu. W historii imprezy zaznaczona będzie jako „specjalna edycja online” – w przyszłym roku do pobicia rekordu nadal potrzebne będą minimum 7 424 gitary. W 2021 roku gramy na wrocławskim Rynku!

Więcej informacji na www.facebook.com/GitarowyRekord


Gitarowy Rekord Świata 2020
1 maja zagraj z nami ONLINE!

PRZECZYTAJ INSTRUKCJE JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ!!!

1 maja podejmiemy pierwszą w historii próbę ustanowienia Gitarowego Rekordu Świata Online.
Chcemy wspólnie stworzyć Największą Gitarową Orkiestrę Świata i dać ludziom trochę radości i poczucia wspólnoty.
Grać będziemy w swoich domach – na balkonach, ogródkach, przy otwartych oknach lub w fotelach przed ekranem komputera – gdzie Wam najwygodniej.

1 maja od godz.12.00 rozpocznie się transmisja internetowa – włączcie ją i grajcie razem z nami!

Rekord bijemy o godz. 16.00, ale warto być z nami od samego początku :)
Transmisja z Wrocławia prowadzona będzie pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=jVM1GKdIVvU
oraz na naszym profilu https://www.facebook.com/GitarowyRekord/, a także na profilach naszych parterów m.in. WrocławTuWroclaw.comMagazyn GitarzystaStrefa Music Art.INFOMUSIC.PL.PL, Top GuitarRadio Wrocław , Antyradioi, Radio ESKAGazeta WrocławskaWyborcza.pl WrocławOnet
W przypadku problemów w transmisji spowodowanych dużą liczbą oglądających, prosimy o przełączenie się na profil FB Rekordu lub profile naszych partnerów. Prosimy również sprawdzić na stronie www.heyjoe.pl, czy nie pojawił się link rezerwowy do transmisji.

KTO MOŻE ZAGRAĆ?
Aby zagrać na Gitarowym Rekordzie Świata Online, wystarczy mieć gitarę i znać pięć podstawowych akordów C/G/D/A/E, potrzebnych do zagrania utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa.
Dopuszczalne są wszystkie rodzaje gitar (akustyczne, klasyczne, elektryczne, basowe), a także inne instrumenty strunowe –  ukulele, mandoliny, banjo i bałałajki. Do wielkiej orkiestry zapraszamy również wszelkie inne instrumenty – niech 1 maja stanie się prawdziwym świętem muzyki :)
Aby z nami zagrać nie trzeba być pełnoletnim.

JAK DOŁĄCZYĆ DO REKORDU?
1 maja (nie wcześniej!) wyślijcie do nas maila ze zgłoszeniem na adres [email protected]
W tytule napiszcie „Gramy!” w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko oraz miejscowość. Załączcie wypełnioną kartę zgłoszeniową (do pobrania tu: https://heyjoe.pl/…/uplo…/2020/03/karta_uczestnictwa2020.doc).
Można wysłać kilka zgłoszeń w jednym mailu.
Zróbcie zdjęcie z gitarą lub nakręćcie krótki filmik jak gracie online z nami i wstawcie na profil wydarzenia: https://www.facebook.com/events/333404514149711/ oraz na Insta z #GitarowyRekord albo wyślijcie na adres [email protected] z dopiskiem “moje zdjęcie/ film”

Uwaga, prosimy o zdjęcia i filmy w poziomie! Udostępnienie zdjęcia lub filmu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego użycie w relacji z Gitarowego Rekordu Świata.
Najlepsze filmy i zdjęcia wykorzystamy w klipie z bicia Gitarowego Rekordu Świata 2020.
Jeśli tylko możecie, zróbcie swoją własną transmisję telefonem z miejsca, w którym zagracie i wcześniej powiadomcie znajomych, aby zasięgiem objąć maksymalnie dużo osób – publiczność zawsze jest ważna dla artysty!

POŁĄCZ SIĘ Z NAMI ONLINE!
Jeśli chcesz połączyć się z nami 1 maja i zobaczyć się grającego na gitarze w transmisji online, wejdź tu: https://heyjoe.pl/rr_artists/polacz-sie-z-nami-online/, ale pamiętaj – połączenie musi być krótkie :)

SZANUJMY SĄSIADÓW!
Na gitarach elektrycznych grać będziemy wyłącznie na próbach wspólnego grania o godz. 14.00 i 15.00 oraz podczas bicia Rekordu od godz.15.50 do 16.20.
Podczas prób poinformujcie sąsiadów i przechodniów o gitarowej akcji – zaproście na godz. 16.00 do kibicowania w realu – o ile to będzie możliwe – lub w Internecie.
Wydrukujcie plakat imprezy i pokażcie go sąsiadom – tu do pobrania: https://heyjoe.pl/wp-content/uploads/2020/04/GRS2020_plakat.pdf

CERTYFIKAT REKORDZISTY
W odpowiedzi na swoje zgłoszenie otrzymacie mailem Certyfikat Rekordzisty, który będzie można edytować, uzupełnić o swoje dane i wydrukować.
Pamiątkowe Certyfikaty Rekordzisty, jakie znacie z poprzednich edycji, można będzie odebrać do końca 2020 roku w klubie Stary Klasztor, przy ul. Purkyniego 1 we Wrocławiu. Odbiór odbywać się będzie za okazaniem maila z potwierdzeniem zgłoszenia; można poprosić o odbiór znajomych. Wasze imię, nazwisko oraz miejscowość, z której pochodzicie, umieszczone zostaną na Liście Uczestników Gitarowego Rekordu Świata Online 2020.
W historii Gitarowego Rekordu Guinnessa tegoroczna edycja zaznaczona będzie jako specjalna edycja online, tak więc, niezależnie od wyniku, w przyszłym roku do pobicia Rekordu nadal będziemy potrzebować 7423 + 1 grających razem gitar.

KOSZULKI
Zapraszamy do nabycia pamiątkowych koszulek z Gitarowego Rekordu Świata 2020
Wzór koszulki został wybrany z propozycji uczestników Gitarowego Rekordu Świata w konkursie organizowanym przez klub Stary Klasztor, który od lat jest partnerem gitarowego święta
Cena koszulki wraz z wysyłką: 50 zł
Szczegóły jak dokonać zakupu znajdziesz tu: https://staryklasztor.com.pl/sklep/

CO GRAMY?
Oprócz głównego utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa, zagramy w tym roku między innymi utwór zespołu Budka Suflera pt. “Jest taki samotny dom” („A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój”) w hołdzie zmarłemu niedawno Romualdowi Lipce oraz przebój Dżemu “Naiwne pytania” („W życiu piękne są tylko chwile”) z dedykacją dla pracowników służby zdrowia na całym świecie.
Instrukcje co jeszcze będziemy grać i jak zagrać znajdziesz na naszej stronie www.heyjoe.pl w zakładce„ Zagraj z nami”.

1 maja spotkajmy się w sieci, a za rok – we Wrocławiu!


Połącz się z nami online!

Jeśli chcesz połączyć się z nami 1 maja i zobaczyć się grającego na gitarze w transmisji online, kliknij jeden z poniższych linków i wpisz swoje imię, a po połączeniu udostępnij mikrofon i kamerkę.
https://vmix.at/1Hee8l
https://vmix.at/9nEGFU
https://vmix.at/4OTLTC
https://vmix.at/8nWOd
https://vmix.at/3ArEPA
https://vmix.at/81plbU
https://vmix.at/5CRl3n
https://vmix.at/1xVKNM

Skype: łączyć z “Hej Joe”

Chcemy pokazać jak najwięcej grających online gitarzystów, więc zaraz po połączeniu zrób swój najlepszy show i zwolnij linię – czas antenowy jest krótki!
Podczas łączenia nie będziemy przeprowadzać rozmów


Największa gitarowa orkiestra online zagra już w piątek! Niezbędnik Gitarzysty

Już w piątek, 1 maja, odbędzie się 18. edycja Gitarowego Rekordu – po raz pierwszy w historii w całości online. Legendarne “Hey Joe” zagramy w tym roku w domach, w oknach, na balkonach i w ogrodach. Mimo odmiennej formuły festiwalu do wspólnego grania przyłączą się wybitni artyści, w tym Jennifer Batten, Stan Skibby, LeBurn Maddox, Jan Borysewicz, Wojciech Pilichowski, muzycy Budki Suflera i Sebastian Riedel. Podczas Rekordu trwać będzie także akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji ZOBACZ MNIE. Transmisja na żywo rusza 1 maja o 12:00 przez stronę www.heyjoe.pl.

Niezbędnik Gitarzysty – gramy  w oknach, na balkonach i w ogrodach!

Niezbednik_Gitarzysty_infografikaPodczas tegorocznej edycji nie spotkamy się na wrocławskim Rynku, ale wzorem Włoch czy Hiszpanii zagramy na balkonach, w domach i w ogrodach. Żeby wziąć udział w Rekordzie, wystarczy mieć gitarę i znać pięć podstawowych akordów C/G/D/A/E, potrzebnych do zagrania utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa. Akordy do piosenek dostępne są na oficjalnej stronie festiwalu w zakładce: ZAGRAJ Z NAMI. Dopuszczalne są wszystkie rodzaje gitar oraz pozostałe instrumenty strunowe. Do zabawy będzie można  dołączyć również z innymi  instrumentami, jak skrzypce czy harmonijka. 1 maja należy wysłać maila ze zgłoszeniem na adres [email protected]. Karty uczestnictwa są do pobrania na oficjalnej stronie festiwalu. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z otrzymaniem Certyfikatu Gitarzysty. Organizatorzy zachęcają do wysyłania zdjęć i filmów (w poziomie) ze wspólnego grania na adres: [email protected] oraz dzielenia się nimi na wydarzeniu na Facebooku i na Instagramie. Transmisja na żywo rozpocznie się 1 maja o godz. 12:00 na stronie www.heyjoe.pl. Próby wyznaczone są na godz. 14:00 i 15:00. Rekord bijemy – jak co roku – o godz. 16:00.

 

Zagrają dla Hendrixa, Lipki i… personelu medycznego

Do grona wybitnych gitarzystów, którzy 1 maja zagrają jako największa gitarowa orkiestra online, dołączyła Jennifer Batten, znana ze współpracy z Michaelem Jacksonem, oraz Stan Skibby – sobowtór Jimiego Hendrixa. W tym roku mija 50 lat od śmierci Hendrixa – podczas Gitarowego Rekordu usłyszymy największe przeboje artysty, w tym “Hey Joe”, “Foxy Lady” i “Voodoo Child”. Członkowie Budki Suflera Mietek Jurecki i Tomasz Zeliszewski wraz z Bartem Sosnowskim wykonają utwór “Jest taki samotny dom” w hołdzie dla Romualda Lipki. Z kolei Sebastian Riedel zaśpiewa “W życiu piękne są tylko chwile” – jeden z najpiękniejszych hitów polskiego rocka. Utwór dedykowany będzie personelowi medycznemu na całym świecie. Udział w Gitarowym Rekordzie Świata potwierdzili również m.in. LeBurn Maddox, Jan Borysewicz, Jose Torres, Piotr Łukaszewski, Łukasz Łyczkowski, Wojciech Pilichowski, Marco Bartoccioni i Michael Molenda. Gitarową orkiestrę poprowadzi Leszek Cichoński.

 

Pomagamy REKORDowo!

Podczas Gitarowego Rekordu Świata trwać będzie akcja charytatywna na rzecz ciężko chorych dzieciaków – podopiecznych Fundacji ZOBACZ MNIE. Każdy, kto przekaże darowiznę o wartości minimum 25 zł, będzie miał szansę wygrać unikatową gitarę projektu Szymona Chwalisza, twórcy legendarnych woodstockowych gitar. Wyjątkowy projekt artysty namalowany na gitarze to obraz opustoszałego wrocławskiego Rynku w czasach kwarantanny – miejsca, które od lat gromadzi tysiące ludzi, a dziś jest puste jak nigdy wcześniej. Szczegóły www.zobaczmnie.org i www.heyjoe.pl

W historii Gitarowego Rekordu Guinnessa tegoroczna edycja zaznaczona będzie jako „specjalna edycja online” – niezależnie od wyniku, w przyszłym roku do pobicia rekordu nadal potrzebne będą minimum 7 424 gitary.

Więcej informacji na www.facebook.com/GitarowyRekord


Zrób swoje zdjęcie z gitarą, nakręć krótki film!

Chcemy jak największą ilość gitarzystów pokazać na filmie z tegorocznej imprezy 1 maja zróbcie zdjęcie z gitarą lub nakręćcie krótki filmik i wstawcie na profil wydarzenia: https://www.facebook.com/events/333404514149711/ oraz na Instagram z #GitarowyRekord lub wyślijcie na adres [email protected] lub [email protected] z dopiskiem “moje zdjęcie/ film”.

Uwaga, prosimy o zdjęcia i filmy w poziomie! Udostępnienie zdjęcia lub filmu jest różnoznaczne z wyrażeniem zgody na jego użycie w relacji z Gitarowego Rekordu Świata.

Zobaczcie jak było w zeszłym roku:

Jak będzie wyglądał tegoroczny Rekord i film zależy od Was!

Gitarzystów z Wrocławia zapraszamy również do wspólnej zabawy: Wy gracie – My cykamy zdjęcia!
1 maja wyjdźcie na balkon z gitarą, wychylcie się przez okno, a wcześniej dajcie nam znać gdzie będziecie – szczegóły znajdziecie tu: https://www.facebook.com/events/983232342092552/

1 maja spotkajmy się w sieci, a za rok – we Wrocławiu!


Pamiątkowe koszulki z Gitarowego Rekordu Świata Online 2020!

Zapraszamy do nabycia pamiątkowych koszulek z Gitarowego Rekordu Świata Online!

Wzór koszulki został wybrany z propozycji uczestników Gitarowego Rekordu Świata w konkursie organizowanym przez klub Stary Klasztor, który od lat jest partnerem gitarowego święta

Cena koszulki wraz z wysyłką: 50 zł

Cena promocyjna ważna przy zamówieniu do końca kwietnia – warto się pospieszyć, aby przesyłka z koszulką dotarła przed 1 maja :)

Szczegóły jak dokonać zakupu znajdziesz tu: https://staryklasztor.com.pl/sklep/

Uwaga!  Posiadanie koszulki uprawnia do zakupienia biletu w ulgowej cenie na koncerty w ramach cyklu WrocLove Guitar Top organizowane przez klub Stary Klasztor w 2020 roku.


Ruszamy już za tydzień!
Jennifer Batten i Stan Skibby
dołączają do Gitarowego Rekordu 2020!

Już za tydzień odbędzie się 18. edycja Gitarowego Rekordu – po raz pierwszy w historii w całości online. Do grona wybitnych gitarzystów, którzy 1 maja zagrają jako największa gitarowa orkiestra na świecie, dołącza Jennifer Batten, znana ze współpracy z Michaelem Jacksonem, oraz Stan Skibby – sobowtór Jimiego Hendrixa. Swój udział w imprezie zadeklarowali także m.in. LeBurn Maddox, Jan Borysewicz, Mietek Jurecki, Tomasz Zeliszewski, Wojciech Pilichowski, Jose Torres, Sebastian Riedel i Bart Sosnowski.

fb_post_pion_zagrajaW środowisku muzycznym Jennifer Batten postrzegana jest jako najwybitniejsza obecnie kobieta – wirtuoz gitary. Gitarzystka przez pełną dekadę współtworzyła sceniczny sukces króla popu, Michaela Jacksona. Uczestniczyła ponadto w nagraniach takich artystów jak Jeff Beck, Carmine Appice, Michael Sembello czy Carl Anderson. Brała również udział w rejestracji debiutanckiej płyty Cindy Cruse i występowała w teledyskach Natalie Cole oraz Sary Hickman. Stan Skibby pierwszy raz usłyszał muzykę Hendrixa we wrześniu 1970 r., kiedy jego starszy brat, Cubby, przyniósł do domu płytę „Band Of Gypsys”. Od tej pory słuchał Jimiego codziennie. 20 lat temu przyjechał do Polski na zaproszenie Leszka Cichońskiego, który w trzydziestą rocznicę śmierci Jimiego Hendrixa zorganizował memoriałową trasę koncertową pt. „Tribute to Jimi Hendrix”.  – Mówią o Skibbym: „żywy Hendrix” – gra, śpiewa i wygląda jak Jimi, jest leworęczny i jako jeden z niewielu gra naprawdę zębami, tak jak robił to Jimi! – komentuje Leszek Cichoński, szef Gitarowego Rekordu Świata.

Zagrają dla Hendrixa, Lipki i… personelu medycznego

W tym roku mija 50 lat od śmierci Hendrixa – podczas Gitarowego Rekordu usłyszymy największe przeboje artysty, w tym “Hey Joe”, “Foxy Lady” i “Voodoo Child”. Członkowie Budki Suflera Mietek Jurecki i Tomasz Zeliszewski wraz z Bartem Sosnowskim wykonają utwór “Jest taki samotny dom” w hołdzie dla Romualda Lipki. Z kolei Sebastian Riedel zaśpiewa “W życiu piękne są tylko chwile” – jeden z najpiękniejszych hitów polskiego rocka. Utwór dedykowany będzie personelowi medycznemu na całym świecie. Udział w Gitarowym Rekordzie Świata Online potwierdzili również m.in. LeBurn Maddox, Jan Borysewicz, Jose Torres, Piotr Łukaszewski, Wojciech Pilichowski, Marco Bartoccioni i Michael Molenda. Lista artystów stale się powiększa.

Gramy online! W oknach, na balkonach i w ogrodach

W tym roku nie spotkamy się na wrocławskim Rynku, ale wzorem Włoch czy Hiszpanii zagramy na balkonach, w domach i w ogrodach. Żeby wziąć udział w Rekordzie, wystarczy mieć gitarę i znać pięć podstawowych akordów C/G/D/A/E, potrzebnych do zagrania utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa. Dopuszczalne są wszystkie rodzaje gitar, a także inne instrumenty strunowe. 1 maja należy wysłać maila ze zgłoszeniem na adres [email protected]. Karty uczestnictwa są do pobrania na oficjalnej stronie festiwalu. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z otrzymaniem Certyfikatu Gitarzysty. Transmisja rozpocznie się 1 maja o godz. 12:00 na stronie www.heyjoe.pl, gdzie znajdują się także akordy i szczegółowe instrukcje, jak grać (zakładka: „Zagraj z nami”).

W historii Gitarowego Rekordu Guinnessa tegoroczna edycja zaznaczona będzie jako „specjalna edycja online” – niezależnie od wyniku, w przyszłym roku do pobicia rekordu nadal potrzebne będą minimum 7 424 gitary.

Więcej informacji na www.heyjoe.pl oraz www.facebook.com/GitarowyRekord